Açık Emar

Gelişen teknoloji Sağlık alanında da birçok yenilikler getiriyor. Özellikle emar çekimlerinde eskiden kapalı olarak gerçekleştiriliyordu ve büyük çoğunlukla hastalarda fobi oluşturuyor ve çekim yapmak güçleşiyordu. Açık emar sistemi ile bu zorluk artık ortadan kalkıyor. emar çekimi çok kolay sonuçları güvenilir ve kısa sürede artık tamamlanıyor.

 Açık Emarın Özellikleri

Sağlık alanının birçok kolunda kullanılan bu teknoloji harikasının özellikleri arasında açık emar daha çok fobi sahibi olan ve kapalı alanlarda panik atak geçiren hastalar için büyük kolaylık oldu. Sebebi ise cihazın dört tarafı açık olması ve hastanın etrafı rahatlıkla görmesi konfor yaratıyor. Ayrıca açık emar obezite yaşayan kişilerinde rahatlıkla sığabileceği bir cihaz olma özelliği taşıyor.

 Emar Çekimleri Nasıl Gerçekleşiyor?

Günlük hayatta hastaneye giderek yatış yapılmadan kolaylık gün içerinde randevu alınarak çekimler gerçekleşiyor.  emar çekimi  yaklaşık 15 ile 45 dakika arasında değişen bir süresi mevcut olmakla birlikte bu anlamda aynı gün çekim tamamlanabilmektedir. Son derece kolay ve hızlı bir süreç ile sağlıklı ve güvenilir sonuca erişilebiliyor. Randevu alındıktan sonra ilgili hemşire bir form imzalatıyor formda genel sağlık durumu ilgili bilgiler isteniyor. emar çekimi başlamadan önce tüm metal eşyalar çıkarıldıktan sonra görevli uygun şekil ile emar masasına hastayı yatırıyor ve teknisyen çekimlere başlıyor sonrasında doktora bilgiler ve çekimler gönderiliyor sağlıklı teşhisten sonra tedavi rutinleri ile sağlığınıza kavuşuyorsunuz.

 

İleri teknoloji görüntüleme merkezlerinde Biyorad işlemler hızlı ve kolay güvenilir şekilde gerçekleşiyor. Anlaşmalı kurumların geniş olması bütçeyi desteklemekte ve uygun fiyatlarla işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

 

Açık emarın yanı sıra Biyorad birçok görüntüleme teknikleri uygulanmakta bunlardan bazıları Defekografi, Duktografi, Dijital Mamografi, Kemik Dansumetri yanı

sıra labarotuvar bölümlerinde ise ev veya iş yerinden kan alımı, şehir içi veya dışından kan örnekleri gönderimi, Nifty Test, Spermiyogram testi gibi birçok görüntüleme ve Laboratuvar teknikleri kullanarak sağlığınıza kavuşmak mümkün. Diyetinize yardımcı olmak amacıyla Diyabet danışmanlık hizmetleri, ayak sağlığı merkezi, Reflexoloji merkezi hizmetleri ile sağlığınızı tam ve güvenilir yolla gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlık hayatın en önemli parçası dolayısıyla gelişen teknolojiye ayak uydurarak mutlu ve sağlıklı günler geçirmek artık çok kolay. Açık emar çekim randevusu almak için biyorad.net adresine girip iletişime geçiniz.

HİZMET MERKEZLERİ
 

Bu hizmetin verildiği merkezler aşağıdaki gibidir. Detayları görmek için lütfen merkezlere tıklayın.